Sprawdź to niesamowite porady kolegium już dziś

Sprawdź To Niesamowite Porady Kolegium Już Dziś!

Więc zacząłeś kolegium co? Tak podekscytowany, jak może być, czy rozważasz możliwość uzyskania dużo wagi, że pierwszy rok. Co jest powszechnie określane jako student pierwszego roku piętnaście może łatwo stać się student pierwszego roku dwadzieścia lub trzydzieści, jeśli nie są ostrożni. Przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się, jak można zachować zdrowe odżywianie bez względu na to, jak źle kolegium akademik żywności jest.

Należy ubiegać się o pożyczki i dotacje tak szybko, jak to możliwe. Zabezpieczenie pieniędzy z wyprzedzeniem jest najbezpieczniejszym sposobem podejścia do rzeczy. Utrzymuj swoje wnioski i harmonogramy terminów i otrzymuj wnioski w odpowiednim czasie.

Bądź na bieżąco z kontem czeku, aby uniknąć marnowania pieniędzy na opłaty za przekroczenie projektu. Karty debetowe są łatwe w użyciu, i niestety, to znaczy, że jest również łatwo wydać więcej pieniędzy, niż rzeczywiście masz. Dostać się do harmonogramu, gdzie sprawdzić swoje konto online co kilka dni, tak aby nie stało się z Tobą.

Kiedy wchodzisz na studia, jedną z pierwszych rzeczy, które powinieneś zrobić, jest praca w niepełnym wymiarze godzin. Będzie wiele godzin, które są dostępne w ciągu dnia, ponieważ może to pomóc zwiększyć swoje dochody. Praca będzie płacić dywidendy i zmniejszy swoje obawy, gdy jesteś obecnie zabawy.

Spróbuj zrobić wszystko z umiarem, gdy wchodzisz na studia po raz pierwszy. Oznacza to, że nie powinieneś imprezować zbyt ciężko ani pracować zbyt ciężko podczas swojego doświadczenia. Baw się dobrze, ale upewnij się, że rozumiesz, że idziesz na studia, aby się uczyć i rozszerzać swoje możliwości zatrudnienia.

Jeśli to możliwe, spróbuj żyć przez pierwszy rok w mieszkaniu kampusu. Korzystając z pokoju i wyżywienia można dać sobie więcej szans, aby skupić się na przyzwyczajeniu się do kampusu i społeczności. Następnie w kolejnych latach będziesz miał lepsze pojęcie o tym, gdzie wolisz żyć na własną rękę.

Jeśli jesteś dorosłym wracając do college'u, spróbuj zalogować się do zajęć nocnych. Zajęcia w ciągu dnia są pełne młodych dorosłych bezpośrednio z liceum. Zajęcia nocne są zazwyczaj wypełnione dorosłych i studentów, którzy są poważnie o ich edukacji. Spowoduje to znacznie lepsze doświadczenie kolegium.

Weź dodatkowe naczynia do pisania ze sobą do testów. Zawsze istnieje duże prawdopodobieństwo, że ołówek może pęknąć lub że pióro może zabraknąć atramentu podczas wykonywania testu. Posiadanie zapasowego przyboru do pisania może pomóc w kontynuowaniu testu bez rozpraszania uwagi przez konieczność wyostrzania ołówka lub uzupełniania pióra.

Badanie w ciągu dnia. Najlepiej jest studiować, gdy jesteś na jawie i najbardziej czujny. Studiowanie w nocy lub gdy jesteś już zmęczony może prowadzić do spędzania więcej czasu niż zwykle jest to konieczne, aby coś zrozumieć. Studia, gdy jesteś szeroko obudzić pomoże Ci zachować informacje szybciej i łatwiej.

Jeśli masz resztki podręcznikiem po semestrze, zdecyduj, co z nimi zrobić. Twoje pomieszczenie w akademiku jest prawdopodobnie cenne. Niektóre książki są warte zachowania do użytku profesjonalnego. Jeśli jednak sprzedajesz, zrób to prywatnie. Możesz znaleźć lepszą wartość dla swoich podręczników, jeśli sprzedają go do indywidualnych zamiast sprzedawać je online lub do księgarni kolegium. Tylko upewnij się sprzedać wkrótce, jak nowe edycje będą zdezaktualizuje swoje teksty szybko.

Karty flash nie są tylko pomocnym narzędziem dla młodszych dzieci; oni puszka metalowa rzeczywiście współpracownik ty rezygnować twój kolegium klasy zarówno. Oprócz nich jest doskonałym narzędziem wizualnym pomaga zapamiętać ważne informacje, są one również łatwe do noszenia wszędzie tam, gdzie się udać.

Upewnij się, że zarejestrujesz dla klas minut, które są dozwolone. Jeśli czekasz na rejestrację, istnieje duża szansa, że nie dostaniesz klas, nauczycieli i razy, że pragniesz. To może zostawić cię w bardzo niepożądanej sytuacji, gdzie będzie do czynienia z trudnym harmonogramem.

Jeśli pieniądze są napięte, a twoim wyborem jest albo wziąć pożyczkę lub opuścić szkołę, mądrym wyborem jest zawsze, aby uzyskać pożyczkę. Nawet jeśli może to umieścić cię w lurch tymczasowo i dodać do obecnych obciążeń, jeśli wybrałeś swój major mądrze, to zwiększy swoją siłę zarobkową. Powinieneś być w stanie spłacić pożyczkę ze zwiększonymi zarobkami. Opuszczenie szkoły to pewny sposób na zagwarantowanie niskiej siły zarobkowej na całe życie.

Polowanie na stypendia i polowanie na stypendia. Zrób to nawet po rozpoczęciu studiów. Mogą istnieć możliwości pomocy finansowej, których nie odkryjesz aż na kampusie. Mogą również pojawić się nowe możliwości, które pojawiają się w drugim roku i później, więc zawsze miej oczy otwarte na pomoc.

Upewnij się, że wybrałeś uczelnię, która jest dla Ciebie odpowiednia. Zdecyduj, co Cię interesuje i znajdź szkołę, która ma świetny program. Jeśli jesteś typem, który może łatwo zgubić się w tłumie niż szukać mniejszego kolegium, gdzie można mieć bardziej osobiste doświadczenie.

Spróbuj uczestniczyć w niektórych imprezach sponsorowanych przez szkołę, takich jak mecze piłki nożnej itp. Niektóre z najbardziej zabawne, że ludzie mają w college'u jest routing dla swoich drużyn sportowych w ich kolegium. To zawsze jest świetny czas, aby spotkać się z kolegami z klasy w sekcji studenckiej i krzyczeć głowę na studia!

Aby pomóc Ci odnieść sukces w kolegium rozmawiać z absolwentami uczelni. Mogą to być znajomi i członkowie rodziny. Będą mogli zaoferować porady, takie jak kursy, które należy podjąć, a które są niepotrzebne. Korzystając z pomocy tych, którzy uczęszczali do kolegium masz zamiar, możesz mieć pewność, że będą kierować się we właściwym kierunku.

Większość dzieci z college'u nie martwi się o przybieranie na wadze w pierwszym roku, jednak utrzymanie prawidłowego odżywiania jest czymś, co każdy byłby mądry, aby być na szczycie. Upewnij się, że korzystasz z porad podanych w powyższym artykule, dzięki czemu możesz zachować zdrowie i szczęście przez całą karierę w college'u.

About Sprawdź to niesamowite porady kolegium już dziś

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly