Porady kolegium które mogą uratować życie

Porady Kolegium, Które Mogą Uratować życie!

Pójście na studia to doświadczenie, które pomoże Ci kształtować swoją osobowość i budować lepszą przyszłość dla siebie. Ważne jest, aby dokładnie przemyśleć swoją decyzję, porównać różne szkoły i programy i znaleźć sposób na sfinansowanie edukacji. Przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się więcej o uczelni.

Przygotowując się do studiów, usiądź i napisz listę wszystkich przedmiotów, które musisz przynieść. Lepiej jest być przygotowanym przed pójściem do szkoły, zamiast dać rodzicom telefon, aby uzyskać pomoc przez cały czas. Jeśli zajęcia, na których uczęszczasz, są daleko od domu, to jest to zdecydowanie prawda.

Odłóż na bok hojny blok czasu na codzienne badania. Im więcej czasu poświęcasz na studia, tym więcej możesz z niego uzyskać. Będziesz mógł się towarzysko i iść do szkoły. Im lepiej robisz na studiach, tym lepsza kariera będziesz miała po ukończeniu studiów.

Organizacja twojego czasu, harmonogramu i obowiązków jest niezbędna do tego, aby twój czas w college'u się liczył. Powinieneś wiedzieć dokładnie, gdzie musisz być, kiedy powinieneś tam być i jak się tam dostaniesz. Jeśli nie jesteś zorganizowany, wkrótce będziesz zdezorientowany i spóźniony z zadaniami.

Dołącz do wielu działań, aby pozostać bardzo towarzyskie w college'u. Ponadto działania mogą przyczynić się do wzmocnienia wznowić do przyszłej pracy. Nigdy nie należy rozprzestrzeniać się zbyt cienkie i utrzymania dobrego GPA, to jest najważniejsza rzecz, jaką możesz zrobić.

Aby zaoszczędzić czas i pieniądze, spróbuj wywnieszyć autobus do kampusu. Zaoszczędzisz pieniądze i nie zajmie to dużo więcej czasu! Po pierwsze, nie musisz znaleźć miejsca parkingowego. Nie musisz też płacić za bilety gazowe lub parkingowe. Istnieje wiele sposobów, aby przejść zielony jako student.

Spróbuj zrobić wszystko z umiarem, gdy wchodzisz na studia po raz pierwszy. Oznacza to, że nie powinieneś imprezować zbyt ciężko ani pracować zbyt ciężko podczas swojego doświadczenia. Baw się dobrze, ale upewnij się, że rozumiesz, że idziesz na studia, aby się uczyć i rozszerzać swoje możliwości zatrudnienia.

Kiedy jesteś w klasie, zrób jak najwięcej notatek, jak to tylko możliwe. W college'u, profesorowie będą mieć tendencję do dźwigni off wykładów więcej niż książki, ponieważ może to pomóc, aby uzyskać lepsze oceny na testy. Ponadto, robienie notatek jest bardzo ważną umiejętnością, której będziesz potrzebować w całej uczelni, więc ważne jest, aby ćwiczyć.

Nie bierz więcej niż jeden kurs pisania na okres. Nawet jeśli możesz mieć tylko do ukończenia 3 eseje na kurs, często jest dużo wymaganej czytania. Chcesz mieć wystarczająco dużo czasu, aby zakończyć odczyty dla każdej klasy, co będzie trudne z więcej niż 1 kurs pisania.

Komfortowo w bibliotece kampusu. Wiele przydatnych zasobów są dostępne w bibliotece, aby pomóc Ci dobrze. Bibliotekarz może być twoim najlepszym przyjacielem, prowadząc cię do wszystkich rzeczy, których możesz potrzebować. Sprawdź tablicę ogłoszeń, aby sprawdzić, czy istnieją podręczniki na sprzedaż, które są potrzebne.

Po każdej klasie, w której bierzesz udział, ponownie odczytaj notatki, które zrobiłeś i pomyśl o każdym z elementów, które zapisałeś. Zazwyczaj, gdy notujesz, nie będziesz myśleć o tym, co piszesz. To daje szansę, aby chłonąć informacje, które można umieścić na papierze.

Daj sobie wczesny start każdego dnia. Nie musisz wstawać przed słońcem, ale próba przebudzenia się około 7 rano da Ci czas na zjedzenie porządnego śniadania i przygotowanie się na dzień.

Kilka lat w community college może być inteligentny sposób, aby rozpocząć swoją karierę w college'u. Kolegia społeczności nie kosztują tyle, i może ustawić się na właściwej drodze. Zawsze można przenieść się na uniwersytet później. Jest to świetny sposób, aby obniżyć koszty edukacji do wielkości, jeśli cena pełnego programu czterech lat wygląda zbyt drogie dla Ciebie.

Jeśli szukasz, aby uzyskać jak najwięcej z klasy, to powinieneś usiąść w pierwszym rzędzie. To pozwala zachować się rozpraszać, i utrzymuje koncentruje się na wykładzie. Jesteś bardziej kąsny, aby odpowiedzieć na pytania, ponieważ nie widać wszystkich oczu w klasie na ciebie.

Jeśli nie przebywasz w akademikach, rozważ carpooling z innymi studentami. Powinieneś być w stanie znaleźć innych, którzy przebywają w tym samym obszarze co Ty. Prawdopodobnie nie będziesz w stanie carpool każdego dnia tygodnia z tymi samymi ludźmi, ale nawet kilka dni pomoże budować relacje.

Ucz się przez godzinę dziennie na studiach. Last minute wkuwania może rzeczywiście umniejszać swoje wyniki na testach i egzaminach, ze względu na stres i brak snu. Kiedy studiujesz jedną godzinę dziennie, jesteś zawsze w stałym nawyku, który nigdy nie zajmuje zbyt wiele harmonogramu w tym czasie.

Zasypiaj. To może być kuszące, aby zatrzymać się całą noc "wkuwania" do egzaminów, ale to nie jest dobry pomysł. Udowodniono, że uczniowie, którzy otrzymują odpowiednią ilość snu, lepiej radzą sobie na egzaminach. To dlatego, że są one bardziej czujny i uprzejmy podczas testów.

Studenci pomocy finansowej mogą studiować za granicą. Jest to powszechny mit, że tylko zamożni studenci mogą sobie pozwolić na studia za granicą. Prawda jest taka, że studenci, którzy otrzymują pełną i częściową pomoc finansową, mogą również studiować za granicą. Porozmawiaj ze swoimi doradcami finansowymi i studiuj za granicą. Mogą one pomóc określić, które studia za granicą program jest właśnie dla Ciebie.

Nie używaj sztucznych używek, dzięki czemu możesz dłużej się pozostawać i studiować. Kofeina i inne używki mogą siać spustoszenie w harmonogramie snu i zdrowiu. Ponieważ czas snu jest tak samo ważny jak czas nauki, musisz być w stanie odpocząć, kiedy tylko możesz. Znalezienie właściwej równowagi między studiowania i spania jest lepszą strategią dla testów acing.

Nadszedł czas, aby zacząć myśleć o swojej przyszłości i podejmować pewne wykształcone decyzje. Jeśli potrzebujesz pomocy, udaj się do doradcy zawodowego lub umów się na spotkanie z doradcą akademickim ze szkoły, którą cię interesuje. Dostaniesz najlepsze z doświadczenia kolegium, jeśli wybierzesz odpowiednią szkołę i odpowiedni program.

About Porady kolegium które mogą uratować życie

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly