Lepsze doświadczenie kolegium jest na horyzoncie z naszych pomocnych wskazówek

Lepsze Doświadczenie Kolegium Jest Na Horyzoncie Z Naszych Pomocnych Wskazówek

Kiedy młody człowiek wyjeżdża na studia, może być z dala od rodziny przez dłuższy okres czasu. Mimo że ich rodzina chce ich wspierać, naprawdę są na własną rękę po raz pierwszy w życiu. Ten artykuł zawiera ważne informacje, które pomogą im dostosować.

Rozpocznij przygotowania do studiów swój młodszy rok. Większość studentów czekać do ich starszy rok przed coraz poważnie o kolegium. Zamiast tego użyj swojego młodszego roku, aby zwiedzić różne uczelnie, dowiedzieć się o dostępnych stypendiach i rozpocząć ubieganie się o wybrane uczelnie. Korzystanie z tej techniki pomoże Ci osiągnąć wszystko w mnóstwo czasu.

Dobrym Wskazówka, jeśli myślisz o pójściem do college'u jest, aby wszystkie swoje ogólne wykształcenie z drogi. Oznacza to, że wziąć swoje podstawowe zajęcia w kolegium społeczności tak, że kiedy jesteś w końcu na uczelni, jesteś w stanie podjąć dobre zajęcia, które są warte swojej ceny.

Wielką umiejętnością, że należy nauczyć się będzie w college'u jest gotowanie. Jest to bardzo ważne, ponieważ może pomóc w konstruowaniu rodzajów posiłków, które pragniesz, a także pomoże zaoszczędzić pieniądze na jedzeniu w czasie. Ponadto, ta umiejętność może sprawić, że będziesz bardziej wartościowy dla współlokatorów.

Wykonaj treningi zgodnie z harmonogramem przed pierwszym dniem zajęć. Określ czas potrzebny do podróży z klasy do klasy i odpowiednio zaplanować. Również zlokalizować inne ważne miejsca, które będą używać dużo i oznaczyć je na mapie.

Nie wybieraj uczelni lub uniwersytetu, ponieważ jest to popularne, ponieważ twoi przyjaciele lub krewni tam poszli lub dlatego, że jesteś fanem ich drużyny piłkarskiej. Istnieją inne ważne czynniki, które należy wziąć pod uwagę, takie jak finansowanie, rodzaj kariery, którą chcesz lub obszar, w którym znajdują się szkoły.

Zaangażuj się jak najwięcej z uczniami na kampusie i z niektórymi organizacjami w szkole. Jest to bardzo ważne, ponieważ nie chcesz być oznaczony jako wyrzutek społeczny, który nie ma nic wspólnego w ciągu dnia. To pomoże Ci zaprzyjaźnić się i poczuć się jak część uniwersytetu.

Kup swoje książki szkolne na kilka tygodni przed rozpoczęciem tego terminu. Spędź godzinę na zapoznaniu się z każdą z twoich książek. Jeśli masz dostęp do programu nauczania kursu, sprawdź go i zobacz, gdzie w książce rozpocznie się twoja klasa. W ten sposób można uzyskać trochę przewagę.

Jeśli przygotowujesz się do egzaminu, zawsze jedz zdrowe śniadanie. Zdrowa przekąska może dać ci witaminy, których potrzebujesz, nie sprawiając, że poczujesz się wycieńczony. Twój żołądek może rozpraszać podczas testowania. Niskie zużycie energii może znacząco wpłynąć na wydajność. Jedz śniadanie, aby być skoncentrowanym i pobudzonym.

Słuchaj swoich rodziców, jeśli mają wkład co do tego, co major powinieneś zdecydować. Są starsi i mądrzejsi od ciebie i powinniście szanować ich opinię, zwłaszcza jeśli pomagają płacić za wykształcenie wyższe. Jednak po prostu słuchaj. Postępuj zgodnie z ich radą tylko wtedy, gdy wiesz w swoim sercu, że jest właśnie dla Ciebie. To twój stopień, niezależnie od tego, kto za to płaci.

Nie pozwól nikomu, w tym samemu, naciskać Cię w Pośpiesz swoje oświadczenie lub wybór głównych. W większości kolegiów i uniwersytetów, masz zamiar spędzić co najmniej dwa lata robi ogólne zajęcia edukacyjne niezależnie. Wykorzystaj je do odkrywania różnych alei i pól zainteresowania, aby winnow w dół do tego, co naprawdę fascynuje.

W dniu egzaminu, idź do łazienki z wyprzedzeniem. Może to brzmieć oczywiste, ale jest tak wiele rzeczy do zapamiętania w dniu testu, że łatwo zapomnieć. Podczas testowania, chcesz wyeliminować jak najwięcej zakłóceń, jak to możliwe, a pęcherz może być duże rozproszenie.

Jeśli szukasz sposobu, aby zapłacić za studia, zrobić kilka badań na stypendia. Wiele korporacji i grup o powinowactwie ustanawia stypendia, o które mogą ubiegać się kandydaci na studia, w oparciu o określony zestaw kryteriów. Możesz być zaskoczony tym, do czego możesz się zakwalifikować. Nie wykluczaj możliwości, zanim się temu zajrzysz.

Jednym z najmądrzejszych sposobów studiowania w trakcie kariery w college'u jest zakup kart indeksowych i wykorzystanie ich jako fiszek. Na tych kartach upewnij się, że piszesz wszystkie ważne terminy i używaj ich do nauki. Ponadto karty te są mobilne, ponieważ możesz przynieść je w dowolnym miejscu w ciągu dnia.

Zawsze patrz w przyszłość do harmonogramu opublikowanych finałów przy wyborze kursów na następną kadencję szkolną. Unikając zajęć, które mają kolejne finały zaplanowane na ten sam dzień, dajesz sobie większą szansę na zminimalizowanie stresu, jeśli chodzi o naukę na koniec okresu.

Kilka lat w community college może być inteligentny sposób, aby rozpocząć swoją karierę w college'u. Kolegia społeczności nie kosztują tyle, i może ustawić się na właściwej drodze. Zawsze można przenieść się na uniwersytet później. Jest to świetny sposób, aby obniżyć koszty edukacji do wielkości, jeśli cena pełnego programu czterech lat wygląda zbyt drogie dla Ciebie.

Tylko przynieść to, czego potrzebujesz do akademika. Nie ma wiele metrów kwadratowych w akademikach, więc nie przynoszą niepotrzebnych przedmiotów. Napisz listę tego, czego potrzebujesz i trzymaj się jej. Spróbuj znaleźć maksymalizację miejsca przechowywania elementów, które zmieszczą się w mniejszych przestrzeniach.

Skorzystaj z godzin pracy profesorów. Istnieją one z jakiegoś powodu, więc jeśli masz problemy ze zrozumieniem konkretnej koncepcji lub obszaru kursu, nie bój się prosić o pomoc. Nauczyciele nie chcą, abyś zawiódł i zazwyczaj chętnie ci pomogą lub przynajmniej skierują cię we właściwym kierunku.

Mimo, że doświadczenie kolegium może być stresujące i samotne, informacje w powyższym artykule może pomóc umieścić rzeczy w perspektywie. Podążając za tymi sugestiami, może pomóc młodemu człowiekowi dostosować się do rygorów życia w college'u i odnieść sukces w uzyskaniu wysokiej jakości edukacji i być przygotowanym na wybraną przez siebie karierę.

About Lepsze doświadczenie kolegium jest na horyzoncie z naszych pomocnych wskazówek

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly