Co zrobić aby uzyskać wysokie stopnie w college'u

Co Zrobić, Aby Uzyskać Wysokie Stopnie W College'u

Możesz czuć się bardzo przytłoczony, jeśli odchodzisz do szkoły. Nie jest łatwo opuścić swój dom z dzieciństwa na dziwne nowe życie z nieznajomymi. Ten artykuł daje porady dla przetrwania przejścia do życia kolegium. Czytaj dalej i dowiedz się więcej o świetnym doświadczeniu w college'u.

Kiedy wchodzisz na studia, jedną z pierwszych rzeczy, które powinieneś zrobić, jest praca w niepełnym wymiarze godzin. Będzie wiele godzin, które są dostępne w ciągu dnia, ponieważ może to pomóc zwiększyć swoje dochody. Praca będzie płacić dywidendy i zmniejszy swoje obawy, gdy jesteś obecnie zabawy.

Porozmawiaj z profesorami. Rzeczy są nieco inne, gdy dostać się do college'u. Twoi nauczyciele są bardziej przystępny i można rozmawiać z nimi w godzinach urzędowania. To daje więcej czasu na zadawania pytań, ale można również dowiedzieć się więcej o tym, co je napędza. Oni puszka metalowa współpracownik ty rezygnować pomysły pod kątem twój Kariera za jesteś sporządzony rezygnować kolegium zarówno.

Badanie w ciągu dnia. Najlepiej jest studiować, gdy jesteś na jawie i najbardziej czujny. Studiowanie w nocy lub gdy jesteś już zmęczony może prowadzić do spędzania więcej czasu niż zwykle jest to konieczne, aby coś zrozumieć. Studia, gdy jesteś szeroko obudzić pomoże Ci zachować informacje szybciej i łatwiej.

Ramić notatki podczas zajęć. Zapisanie tego, czego słuchasz, może pomóc ci to zapamiętać. To pomoże Ci przypomnieć informacje w czasie nauki. Nawet jeśli czujesz się pewny siebie, ważne jest, aby robić notatki.

Pomyśl o swoim życiu po studiach. Chociaż kuszące jest, aby dostać się do college'u i myśleć o tym jak o swoim małym świecie, pewnego dnia będziesz musiał odejść. Upewnij się, że każda klasa i każdy klub odzwierciedla to, co chcesz umieścić na wniosek o pracę. W ten sposób masz łatwiejszy czas na uzyskanie pracy, gdy skończysz.

Jeśli chcesz wrócić do college'u, ale minęło trochę czasu, odkąd byłeś w szkole, rozważ uczęszczanie na wieczorne zajęcia. Instruktorzy zazwyczaj aktywnie pracują w swoich dziedzinach w ciągu dnia i uczą w nocy. Pomaga to wprowadzić do klasy inny element rzeczywistego doświadczenia.

Należy rozważyć zapisanie się do programu studiów zawodowych, jeśli chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe. Większość programów studiów pracy będzie wymagać, aby na przemian biorąc zajęcia i pracy jako stażysta. Jest to dobry sposób na sfinansowanie edukacji przy jednoczesnym zdobyciu doświadczenia zawodowego i budowaniu profesjonalnej sieci.

Jeśli masz resztki podręcznikiem po semestrze, zdecyduj, co z nimi zrobić. Twoje pomieszczenie w akademiku jest prawdopodobnie cenne. Niektóre książki są warte zachowania do użytku profesjonalnego. Jeśli jednak sprzedajesz, zrób to prywatnie. Możesz znaleźć lepszą wartość dla swoich podręczników, jeśli sprzedają go do indywidualnych zamiast sprzedawać je online lub do księgarni kolegium. Tylko upewnij się sprzedać wkrótce, jak nowe edycje będą zdezaktualizuje swoje teksty szybko.

Aby uzyskać podręczniki tanio spojrzeć na różnych sklepach internetowych i offline podręczników. Podręczniki college'u mogą być bardzo drogie; Jednak z obfitości miejsc sprzedających zarówno używane i nowe podręczniki, można zachować w ramach budżetu. Księgarnia uczelni oferuje również podręczniki do wynajęcia, które mogą zaoszczędzić pieniądze.

Jeśli nie zdecydowałeś się na majora, weź podstawowe klasy kilku możliwych kierunków. Możesz wziąć udział w kilku kursach w każdej z tych dziedzin, aby poczuć je. Jeśli nie wybierzesz wcześniej, być może będziesz musiał wziąć więcej zajęć, niż się spodziewałeś.

College nie powinien być straszny! Jest dużo swobody, ale musisz upewnić się, że pozostaniesz na piłce z pracą. Pamiętaj, że głównym celem uczęszczania na studia jest uzyskanie solidnego wykształcenia, abyś mógł żyć na własną rękę.

Zasypiaj. To może być kuszące, aby zatrzymać się całą noc "wkuwania" do egzaminów, ale to nie jest dobry pomysł. Udowodniono, że uczniowie, którzy otrzymują odpowiednią ilość snu, lepiej radzą sobie na egzaminach. To dlatego, że są one bardziej czujny i uprzejmy podczas testów.

Oprzeć się pokusie, aby pominąć klasę tylko dlatego, że program profesora pozwala na nieobecność. Te nieobecności powinny być zapisane, gdy jest to absolutnie konieczne, a jeśli używasz jednego dla zabawy na początku terminu może być żałując, jeśli jesteś chory lub w inny sposób nie może uczestniczyć, ale musi dostać się do kampusu, aby zapisać swój stopień.

Pamiętaj, że twoja uczelnia to coś więcej niż tylko naukowcy. Sprawdź imprezy w akademikach, kluby, koncerty, miejsca spędzania wolnego czasu, rajdy kampusowe, a nawet szkolne imprezy sportowe. Twoje cztery lata mogą latać szybciej niż myślisz. Są to wspaniałe możliwości, które otrzymujesz tylko raz. Użyj ich do ukojenia lub zaprzyjaźnić się przez całe życie!

To jest w porządku, jeśli nie jesteś pewien, co chcesz skupić się na w szkole. Każdy major ma wymagane kursy, takie jak matematyka i język angielski, które są standardem dla każdego stopnia. Pierwsze zajęcia podstawowe mogą dać ci czas potrzebny na podjęcie decyzji w sprawie majora, a jednocześnie wszystkie wymagane kursy zdejmują z drogi.

Upewnij się, że masz jak najwięcej snu, jak to możliwe, gdy jesteś na studiach. Czasami może to być trudne, ponieważ zwykle dzieje się wiele rzeczy. Staraj się dążyć do co najmniej sześciu godzin snu, aby można było być na balu w szkole i z życia społecznego.

Jest to dość oczywiste, że kolegium może być niepokój produkcji doświadczenia. Zastosuj porady z tego artykułu, aby jak najlepiej wykorzystać swoje doświadczenie w college'u. Kiedy myślisz wstecz na swoje dni kolegium lat od teraz, będziesz miał miłe wspomnienia.

About Co zrobić aby uzyskać wysokie stopnie w college'u

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly